תכנון משרדים

תכנון הוא מרכיב מפתח חשוב בכל פרויקט ולבטח בפרויקט בנייה ושיפוצים. כל כך חשוב הוא תחום התכנון בענף הבנייה, שעבורו נוצר גם מקצוע ייעודי בדמותה של אדריכלות הבניין וגם מערך שלם של רגולציה סביב סוגיית התכנון. בתוך התחום החשוב הזה, ישנו תחום אחד ספציפי, תכנון משרדים, שבו יש לשלב את כל היבטי התכנון הנהוגים בענף הבניין לצד היבטים עסקיים שחייבים להיות חלק מכל תהליך של תכנון משרד.

ככלל, תהליך התכנון לקראת בניית משרד או אפילו שיפוץ משרד או שדרוג משרד קיים, צריך להתבסס על ניתוח הצרכים של העסק, ניתוח המטרות העסקיות שאותן מבקש העסק להשיג מול קהל היעד שלו ותכנון האופן בו יענה תהליך התכנון על צרכים ומטרות אלה. חברת שיבולים בנייה ישראלית מתמחה בתכנון בעל אוריינטציה עסקית ומציעה התמחות מיוחדת בשירותי התכנון הבאים:

תכנון משרד הייטק

תכנון מוקפד של משרד הייטק בסטנדרטים גבוהים המותאמים למשרדים ברמות הבינלאומיות, בשילוב ערכים של חדשנות, תחכום, ארגון, סדר, עבודה נקייה, יעילות וחתירה למטרה, אוריינטציה טכנולוגית ועמידה בסטנדרטים העיצוביים של ענקי הטכנולוגיה.

תכנון משרד עורכי דין

תכנון מקצועי של משרד עורכי דין שכל כולו נועד להשרות על הלקוח אווירה של ביטחון ולשדר ערכים של יציבות, שמרנות, השכלה ומומחיות משפטית, הצלחה עסקית ופיננסית וסמכותיות מקצועית.

תכנון משרד אדריכלים

התמחות בתכנון משרדי אדריכלים על פי הסגנון האדריכלי שמאפיין את הפרויקטים שמוביל המשרד (ביתי, כפרי, מודרני, חדשני וכן הלאה), תוך יצירת ערכים עיצוביים שתומכים בטכניקה, הנדסה, הקפדה על הפרטים הקטנים ויצירתיות.

תכנון משרד קטן

התמחות מיוחדת בתכנון משרדים קטנים, המוגבלים במרחב ותדמית. במשרדים אלה נבצע עבודת תכנון שמבליטה דווקא את המוטיבים של בוטיק (קטן אבל מנצח), ניצול מיטבי של המרחב בצורה יעילה ושידור ערכים של מודולריות, יעילות ו"קטן מתוך בחירה".

בכל אחד מתחומי ההתמחות הללו של שיבולים בנייה ישראלית, שמה החברה דגש על היכולת של הלקוח לשדר את המסרים המרכזיים ללקוחותיו, לאורחיו ולעובדיו, כתנאי מפתח להצלחה עבורו. את היכולת הזאת לא ניתן להשיג אך ורק על בסיס עקרונות אדריכליים – חובה לשלב בתהליך גם חשיבה עסקית ושיווקית, שתבוא לידי ביטוי גם בתכנון המבני של המשרד וגם בעיצוב שלו וזה בדיוק מה שמציעה שיבולים בנייה ישראלית.

סוגי פרויקטים להתאמת המשרד לערכי העסק

אם המשרד שלכם אינו משדר את ערכי היסוד המתאימים לו והיושבים בבסיס הפעילות שלכם, יש לכם את האפשרות לתקן את זה, לעיתים בצורה נקודתית ולעיתים במסגרת פרויקט היקפי:

עבודה עם קבלן משרדים בלבד

תחילה, חשוב מאוד שאת התאמת המשרד שלכם ותכנונו יבצע קבלן משרד בעל התמחות ספציפית בתחום המשרדים. התמחות זו צריכה לבוא לידי ביטוי בהתמקדותו של הקבלן באלמנטים כמו התאמה עסקית של תהליך התכנון, חשיבה על סביבת עבודה נעימה ופורייה והקפדה על סטנדרטים גבוהים שמשדרים הצלחה ואמינות.

עבודות צבע למשרד – מהלך קטן לשינוי גדול

במשרדים רבים ניתן להשיג את ההתאמה הנדרשת בין ערכי היסוד של העסק ובין עיצוב המשרד באמצעות תהליך פשוט של צביעת משרד. צביעת משרדים היא מורכבת יותר ממה שמקובל במגזר הפרטי וחייבת לכלול בתוכה אלמנטים אמנותיים, שילובי צבעים, משמעות צבעים והשפעתם על האווירה, התאמה לתנאי אור והתאמה כמובן, לערכי היסוד של העסק.

עבודות גבס לעיצוב אפקטיבי

התחום של עבודות גבס הוא תחום, שיודע להציע ערך רב מאוד בהשקעה קטנה יחסית. באמצעות פתרונות גבס תוכלו לעצב מחדש את כל חלל הפנים של המשרד, להוסיף אלמנטים של יוקרה וסטייל, לבנות מכלולים חכמים ופונקציונליים לצד מכלולים עיצוביים, שישדרגו את המראה הכולל של המשרד בהשקעה קטנה יחסית.

מהלך כולל של שיפוץ משרד

במקרים בהם מדובר במבנה או בעיצוב מיושן, מומלץ לבצע מהלך שלם של שיפוץ משרדים. בתהליך זה תוכלו לשדרג את כל מערכת האינסטלציה, הריצוף, חיפוי הפנים, חלוקת פנים לחללי עבודה וחללים משותפים, תקרות אקוסטיות, עבודות זכוכית ואלומיניום, תאורה, מיזוג אוויר ואפילו אלמנטים מבניים הנדרשים לצורך רישוי עסק ובכלל זה מערכות גילוי וכיבוי אש.

שדרוג משרד או שיפוץ מוקטן

התהליך של שדרוג משרד הוא מעין שיפוץ מצומצם, שבו ניתן לבצע עבודות נקודתיות ברחבי המשרד לצורך שדרוג הקיים מבלי לשנות את הקיים באופן מהותי. זה יכול להסתכם בשילוב של עבודות גבס עם צביעת משרד וזה יכול לכלול גם חיפוי פנים, התקנת קירות זכוכית והתקנת פרקט – הכל בהתאם לנקודת הפתיחה ולנקודת היעד אליה רוצים להגיע.

תכנון מחדש של המרחב

מהלך זה מתאים במיוחד למשרדים קטנים או למשרדים שחוו התרחבות עסקית ניכרת וגידול במצבת כוח האדם. במקרים אלה עולה הצורך לתכנן מחדש את המרחב, להגביר את רמת המודולריות וליצור מרחב שגם מתאים מבחינה מבנית למאפייני הפעילות העסקית במשרד וגם מצליח לשמר סביבת עבודה נוחה, נעימה ומרווחת תוך שמירה על ערכי היסוד של העסק. פרויקטים אלה נחשבים לפרויקטים מצומצמים יחסית, אך כאלה שדורשים רמה מקצועית גבוהה מאוד והיכרות עם מגוון פתרונות חכמים בתחום של תכנון ועיצוב משרדים.

בחברת שיבולים בנייה ישראלית, המתמחה בתכנון ועיצוב משרדים, תוכלו לבצע כל פעולת תכנון, עיצוב או בנייה במשרד קיים או חדש ובכל מקרה תוכלו ליהנות מתכנון מקצועי, אוריינטציה עסקית בתכנון, ניהול פרויקט מוקפד לפי תקציב ולוחות זמנים, הקפדה על מרכיבים של התאמה מבנית וסביבת עבודה, הקפדה על עמידה בדרישות הרגולטוריות ורישוי עסקים וכמובן התאמה מדויקת של היקף הפרויקט להיקף הצורך שלכם – לא פחות ולא יותר.

לחברת שיבולים בנייה ישראלית ניסיון רב בתכנון ועיצוב משרדים בכל הענפים, בכל הגדלים ובכל ההיקפים, הן בבנייה חדשה והן בשיפוץ ושדרוג משרדים קיימים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף הבניין בכלל ובנישה הייחודית של בנייה עסקית בפרט.