אודות החברה

נעים להכיר

'שיבולים – בנייה ישראלית' היא חברה שהוקמה מתוך אהבה וחיבור לארץ ולבנייה הישראלית.
רונן לוריא ומאור כספי, צעירים שורשיים שחולקים קשר עמוק לאדמת הארץ הקימו את החברה כדי ליצור בנייה ישראלית איכותית, מוקפדת ומתקדמת.

הכירו את השותפים, רונן ומאור

שיבולים – בנייה ישראלית’ הוקמה בשנת 2014 על ידי רונן לוריא ומאור כספי. רונן הוא הנדסאי בניין וחשמל בהכשרתו, וכן קבלן רשום מוכר בתחומו. מאור מתמחה בענף האינסטלציה בעל ניסיון של שנים רבות בתחום.
החזון שעמד לנגד עיניהם של השניים הוא ליצור בנייה ישראלית מצוינת, כזו שאפשר להתגאות בה.

"המטרה שלנו היא להגשים את חלומו של כל לקוח שלנו ולתת לו תחושה שהפרויקט שלו נמצא בכל רגע בידיים בטוחות"

השירותים שלנו

חברתנו מספקת מגוון רחב של שירותים שמאפשרים לכם לקבל מעטפת בנייה מלאה במקום אחד. אנו מתמחים בהקמה ושיפוץ של מבנים בליווי אישי צמוד לכל אורך שלבי הפרויקט:

  • הריסה ובנייה מחדש של תשתיות חשמל ואינסטלציה
  • ריצוף מקצועי
  • התקנת מערכות מיזוג אוויר מורכבות
  • התקנת מערכות גילוי עשן ומתזי מים (ספרינקלרים)
  • עבודות זכוכית
  • עבודות נגרות

"אנו מקפידים על שימוש בחומרים איכותיים ועבודה עם ספקי משנה ברמה הגבוהה ביותר. את התוצאות אפשר פשוט לראות בכל הפרויקטים שלנו."

הצוות המקצועי שלנו

'שיבולים – בנייה ישראלית' מעסיקה צוות עובדים מקצועי ומיומן, כאשר לכל פרויקט אנו בונים את צוות העובדים המתאים לו ביותר. כל עובדי החברה קבועים ומועסקים ישירות על ידינו בתנאי העסקה הוגנים.
כל אחד מהעובדים המקצועיים מומחה בתחומו – החל מבנאים וחשמלאים ועד רצפים וצבעים, כולם בעלי ניסיון מקצועי עשיר.

צורת העבודה הזו מאפשרת לנו לעמוד בלוחות הזמנים שנקבעו ולמסור תמיד את המפתחות בזמן. את התוצאות אפשר לראות בשטח בכל פרויקט שלנו, כך יעידו כל אחד ואחת מהלקוחות המרוצים של 'שיבולים – בנייה ישראלית'.

"אנו מאמינים שכאשר צוות עשיר בניסיון פועל יחד לאורך שנים, התוצאות תמיד יהיו טובות יותר."

שליטה בטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות ליצירת גימור מושלם

כדי להגיע לתוצאות מצוינות, 'שיבולים – בנייה ישראלית' עושה שימוש בכלים ובטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות. אנו שולטים במקצועיות בטכנולוגיות התזת צבע ושפכטל חדישות שמייצרות רמת גימור מדויקת ומושלמת.

'שיבולים – בנייה ישראלית' נמצאת בתהליך מתמיד של למידה והיכרות עם חומרים חדשים וטכניקות חדשניות שמגיעות מענף הבנייה ברחבי העולם. כל זאת כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו.