תחומי ההתמחות שלנו

חברת ‘שיבולים בנייה ישראלית’ מבצעת עבודות בנייה מתקדמות תוך שימוש בטכניקות חדשניות ובחומרי הגלם האיכותיים ביותר. בכל פרויקט שלנו פועלים בשטח צוות עובדים מקצועי ומיומן. אנו עובדים בדיוק קפדני וברמה המקצועית הגבוהה ביותר, תוך התאמה לתנאי השטח ושמירה על הקיים כדי להגיע לתוצאה מושלמת ומרשימה.

עבודות הריסה ופירוק

"שיבולים בנייה ישראלית" מבצעת פירוק והריסה מבוקרים של קירות מכל הסוגים. לפני כל פרויקט אנו מבצעים בחינה קפדנית ומקצועית של אופי העבודה בשטח ופועלים בהתאם לתוכניות, תוך שמירה על בטיחות ברמה גבוהה.

הקמת מערכות אינסטלציה

הסוד במערכות אינסטלציה הוא לא לזכור שהן שם כלל. שיבולים בנייה ישראלית מתמחה בהתקנת מערכות מים ואינסטלציה שקטות, חדישות ועמידות לאורך שנים רבות. הצוות המקצועי שלנו מתמחה בהתקנת מערכות מכל הסוגים, כולל משאבות מים ומערכות ניקוז מתקדמות. הכול כמובן על פי התקנים הנדרשים.

עבודות גבס

"שיבולים בנייה ישראלית" מתמחה בעבודות גבס ייחודיות במגוון צורות ועיצובים, בהתאם לתוכניות העיצוב והאדריכלות. אנו מבצעים את כל סוגי עבודות הגבס – פונקציונליות ודקורטיביות, החל מקירות מתקרה לרצפה ועד מדפים ונישות ייחודית לתאורה.

תשתיות חשמל ותקשורת

"שיבולים בנייה ישראלית" מתכננת ומקימה תשתיות חשמל ותקשורת מתקדמות, בהתאם לתוכניות הפרויקט והתאמה לצרכי הלקוח, כולל התקנות של מערכות "בית חכם". כל העבודות מתבצעות על ידי צוות מקצועי, ולפי התקנות המחמירות הנדרשות.

מיזוג אוויר

אנו מקימים ומתקינים מערכות מיזוג אוויר מתקדמות וחכמות ועובדים עם ספקי המזגנים המובילים בארץ. הצוות המקצועי של שיבולים בנייה ישראלית מבצע עבודות הכנה מוקדמות והטמנת התשתיות בתקרה בצורה אסתטית ובטיחותית.

עבודות ריצוף מורכבות

ל"שיבולים בנייה ישראלית" צוות מקצוע מיומן ומקצועי עם ניסיון רב בריצוף על כל סוגיו – ריצוף קלאסי, הדבקה, התקנת פרקט, יציקת בטון מוחלק, רצפת עץ מלא אמיתי, והכול תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר.
אנו מאמינים שעבודת הריצוף היא אמנות לכל דבר, ומבצעים אותה בקפדנות ודיוק רב כך שתשתלב בצורה אחידה ואסתטית עם שאר הפרויקט.
אנו מבצעים התקנת מערכות רצפה ותקרה מורכבות שכוללות הכנה בשטח והטמנה בצורה מוסתרת ובטיחותית.

מערכות זכוכית

מחיצות זכוכית מאפשרות כניסת אור ותחושת חלל פתוח תוך יצירת חללים סגורים ואינטימיים. אנו מבצעים התקנות מחיצות זכוכית ומערכות זכוכית מורכבות, כולל איטום לקול וחיבור בצורה אחידה ויפה לרצפה ולקירות סביב.

עבודות גילוי וכיבוי אש

"שיבולים בנייה ישראלית" מבצעת עבודות הכנה בחלל למערכות כיבוי וגילוי אש ונותנת פתרונות כוללים שעומדים בדרישות המחמירות של מכון התקנים ורשות הכבאות.

עבודות צבע

חברתנו מתמחה בטכניקות חדישות ומתקדמות של חיפוי קיר וצבע. אנו משתמשים במערכות התזה מדויקות שיוצרות שכבות אחידות של שכפטל אמריקאי וצבע בשלל חומרים וסוגים, כולל התקנת חיפוי קיר מכל הסוגים.

פיקוח וליווי צמוד

כל פרויקט של שיבולים מלווה בפיקוח מקצועי צמוד בכל שלבי הבנייה. החל משלב התוכניות וביצוע עבודות ההכנה, ממש על לרגע מסירת המפתח. אנו מלווים את הפרויקט ברמה היו-יומית ומוודאים את ההתקדמות ברמה המקצועית תוך עמידה קפדנית בלוחות הזמנים.